Powrót do listy Questów

Element's Tower Quest

Level90
PaccTak
NagrodyHaunted Blade
PotworyFire Devil, Destroyer, Nightmare, Demon Skeleton, Fire Elemental, Water Elemental, Earth Elemental, Energy Elemental
MiejsceAnkaros

Opis przejscia:

Z miasta Ankaros wychodzimy zachodnią bramą. Idziemy na południowy-zachód.Po dojściu do końca zaznaczonej drogi wchodzimy poziom wyżej, następnie dwa poziomy niżej. Dochodzimy tu i udajemy się według minimapy:Schodzimy niżej, a następnie idziemy dalej dość jednoznaczną drogą, schodząc przy tym w dół. Dojdziemy do tego miejsca:Schodzimy niżej i idziemy według minimapy dochodząc tu:Stajemy na polu oznaczonym zielonym krzyżem; zostajemy przeniesieni niżej i idziemy na zachód do kolejnego zejścia; schodzimy do dziury, jesteśmy tutaj:Idziemy na północ, wchodzimy do labiryntu z Destroyerami. Idziemy do samego końca (jedną, prostą drogą), dochodzimy do bramki levelowej:Wchodzimy po schodach i udajemy się według minimapy:Po dojściu do końca czerwonego szlaku wchodzimy schodami dwa poziomy w górę. Znajdziemy się tutaj:Wchodzimy na białą 'kostkę' widoczną po prawej stronie ekranu. Następnie przechodzimy po polach pokazanych niżej.
(Pola te po przybliżeniu minimapy są szare)Dojdziemy tutaj:Wchodzimy wyżej i teleportujemy się tu:Idziemy na północ i wchodzimy po schodach trzy poziomy w górę. Dojdziemy do questa:


Powrót do listy Questów