Powrót do listy Questów

Hand Quest

Level110/150
PaccTak
NagrodyDemonrage Sword
PotworyCockroach, Ghost, Beholder, Dragon, Dragon Hatchling, Dragon Lord, Necromancer, Destroyer, Nightmare, Lost Soul, Warlock, Fury, Hellfire Fighter, Grim Reaper, Hand of Cursed Fate
MiejsceExpgard

Opis przejscia:

Z Expgardu wychodzimy zachodnią bramą:Dochodzimy tutaj:Schodzimy w dół i idziemy według minimapy; dochodzimy tutaj:Ponownie idziemy według drogi na minimapie. Po drodze spotkamy Dragon Lordy.
Dochodzimy do tego miejsca:Udajemy się dwa poziomy w górę i poraz kolejny idziemy według zaznaczonego na minimapie szlaku, dochodząc tym razem tu:Wchodzimy na skałę i idziemy według minimapy:Po dojściu do końca 'czerwonej' drogi idziemy ponownie poziom niżej. Następnie kierujemy się na zachód i wchodzimy do jaskini:Zabijając dwa duchy schodzimy ponownie poziom niżej. Znajdujemy się w miejscu pokazanym na poniższym screenie; idziemy według minimapy:Dojdziemy do pięciu zejść w dół, schodzimy do jednego z nich (dowolnie) i ponownie udajemy się według zaznaczonej drogi:Dostaniemy się tutaj:Schodzimy cztery poziomy niżej i idziemy na południe. Dojdziemy do bramki levelowej od 150 lvla (można ją obejść inną drogą)Przechodzimy za bramkę levelową idąc nadal w kierunku południowym. Dochodzimy do schodów w górę - wchodzimy na nie i pojawiamy się tu:Udajemy się według powyższej minimapy i wykonujemy quest:


Powrót do listy Questów