Powrót do listy Questów

Master Archer Quest

Level130
PaccNie
NagrodyMaster Archer's Armor
PotworyWater Elemental, Frost Dragon Hatchling, Frost Dragon, Archdemon, Ghazbaran
MiejsceIce Island
WymaganiaPick

Opis przejscia:

Idziemy na lodowe wyspy. Aby tam dojść kierujemy się według tego poradnika.

Kiedy dojdziemy na lodową wyspę - poruszamy się tą drogą:Po dojściu do końca zaznaczonej drogi jesteśmy tutaj:Schodzimy w dół, idziemy kilka sqm na wschód i wchodzimy do góry. Będą tam Frost Dragon Hatchlingi oraz Frost Dragony. Idziemy według drogi zaznaczonej na minimapie dochodząc tu:Schodzimy niżej; zejście znajduje się za drzewem przedstawionym na poniższym screenie.
Po zejściu idziemy na zachód, przechodzimy przez bramkę levelową i schodzimy trzy poziomy w dół. Dochodzimy do miejsca przedstawionego na poniższym screenie, kierujemy się na zachód według minimapy:Po dojściu do końca zaznaczonej drogi wchodzimy do igloo, przechodzimy tunelem na zachód i ponownie idziemy do góry; znajdziemy się tu:Idziemy zgodnie z drogą na powyższej minimapie; dojdziemy tutaj:Igloo widoczne na powyższym screenie trzeba odkopać kilofem. Jednak nie radzę schodzić tam na razie; nie wiedząc - gdzie jest ukryta dźwignia.
Po zejściu niżej zastaniemy zamknięte drzwi i nie będziemy mieli możliwości wyjścia.
Dźwignia znajduje się w pólnocno-wschodniej części podziemi. Po przesunięciu jej otworzą się drzwi. Wtedy wracamy do miejsca pokazanego wyżej, schodzimy w dół, zabijamy Ghazbarana oraz kilka Archdemonów i udając się na południowy-wschód wykonujemy quest:


Powrót do listy Questów