Powrót do listy Questów

Orshabaal Quest

Level250
PaccTak
NagrodyOrshabaal's Brain, Magma Amulet
PotworyWild Warrior, Hunter, Bandit, Demon Skeleton, Priestess, Necromancer, Beholder, Dragon, Stalker, Monk, Wyvern, Fire Elemental, Destroyer, Diabolic Imp, Warlock, Hellhound, Undead Dragon, Hellfire Fighter, War Golem, Dragon Lord, Fury, Betrayed Wraith, Demon, Orshabaal
MiejsceCyclopolis

Opis przejscia:

Udajemy się na Cyclopolis według poniższej mapy:Dochodzimy do statku, piszemy: Hi > tak i zostajemy przeniesieni na Cyclopolis:Następnie udajemy się według zamieszczonej niżej mapy:Dochodzimy tutaj:Po dojściu do pokazanego miejsca schodzimy cały czas w dół, zabijając po drodze Kapłanki, Smoki, Demony Skeletony, Wild Warriory, Huntery, Beholdery oraz Wyverny.
Nie ma sensu pokazywanie drogi na screenach, gdyż wydaje mi się, iż jest ona dość jednoznaczna (cały czas w dół).
Po zejściu na poziom -5 jesteśmy tu:Schodzimy niżej.
Kierujemy się według mapy:Schodzimy w dół, idziemy na wschód.
Następnie wchodzimy ponownie w górę i udajemy się do końca korytarza; dochodzimy do teleportu.Wchodzimy do teleportu i schodzimy w dół. Udajemy się według minimapy:Po dojściu do końca zaznaczonej drogi idziemy na południe, tak jak zaznaczono na poniższej minimapie:Dochodzimy do końca drogi i wchodzimy do góry. Idziemy poziom niżej wchodząc ponownie do dziury, która znajduje się w zachodniej części pomieszczenia.Idziemy na południowy-wschód i wchodzimy do góry. Następnie idziemy wąskim korytarzem zabijając Diabolic Impy i ponownie kierujemy się na niższy poziom. Dojdziemy tu:Wchodzimy poziom wyżej (rope hole po prawej stronie od postaci na powyższym screenie). Idziemy do końca korytarza i schodzimy dwa poziomy w dół.
Znajdziemy się tu:Idziemy na południowy-wschód. Dochodzimy do końca drogi i wchodzimy w teleport. Znajdziemy się tu:Wchodzimy poziom wyżej, a następnie idziemy na zachód. Po dojściu do schodów ponownie idziemy wyżej. Dojdziemy tutaj:Udajemy się według powyższej minimapy. Dojdziemy do tego miejsca:W quescie mogą uczestniczyć minimalnie 4 osoby, maksymalnie 10.
Osoby ustawiają się na wyznaczonych polach, jedna osoba ciągnie za dźwigie.
Zostają przeteleportowani tutaj:Team musi zabić Orshabaala; ciągniemy za dźwignie, Orshabaal pojawia się na wolności.
Po zabiciu podchodzimy do dźwignii po lewej stronie, ciągniemy i zostajemy przeniesieni do pokoju z nagrodami.:


Powrót do listy Questów