Powrót do listy Questów

Professions Quest

Level25
PaccNie
Nagrody5 Crystal Coins, 10 small Diamonds, Platinum Amulet, Stealth Ring, White Dress
PotworyWolf, Swamp Troll, Slime, Skeleton/Warrior, Ghoul, Ghost, Bug, Mutated Human, Bandit, Beholder, Cave/Rat, Spider, Gozzler
MiejsceCapital City
WymaganiaCztery osoby z różnymi profesjami (Paladin, Knight, Sorcerer, Druid). Muszą one posiadać przedmioty: Knight - Fire sword; Paladin - 50 assassin stars; Druid - Necrotic Rod; Sorcerer - Wand of Decay.

Opis przejscia:

Udajemy się według tej mapy:Po dojściu do końca zaznaczonej drogi płyniemy na drugą stronę rzeki.

Następnie ponownie udajemy się według mapy, która obecnie jest trochę inna. No ale kierunek powinien się zgadzać:Dochodzimy tu:Schodzimy niżej; idziemy do końca korytarza schodząc ponownie w dół.
Udajemy sie według poniższej mapy dochodząc tutaj:Udajemy się schodami dwa poziomy w dół. Następnie idziemy według minimapy:Dojdziemy do drabiny; wchodzimy po niej, idziemy do końca korytarza i ponownie schodzimy w dół.
Jesteśmy tutaj:Idziemy cały czas w kierunku wschodnim i schodzimy do tej dziury:Po zejściu niżej kierujemy się według poniższej minimapy:UWAGA! W miejscu oznaczonym na mapie zielonym okręgiem musimy zachować szczególną ostrożność! Nie możemy wchodzić w 'pułapki' (10:15 You see a closed trapdoor.).

Po dojściu do końca czerwonego szlaku będziemy tutaj; wchodzimy na górę używając liny:

Po wejściu wyżej idziemy na północny-zachód do końca korytarza. Ponownie schodzimy niżej. Znajdziemy się w tym miejscu.UWAGA! Nie wchodzimy do pierwszej napotkanej dziury; ponieważ nie można z niej wyjść bez osoby towarzyszącej. Udajemy się według minimapy na powyższym screenie. Po dojściu do końca zaznaczonej drogi będziemy tutaj:Przechodzimy przez bramkę levelową; wchodzimy dwa poziomy do góry, a następnie do teleportu. Znajdziemy się tutaj:Widok całego pomieszczenia z góry przedstawia się tak:Przedstawiciele profesji stają w odpowiednim miejscu i kładą odpowiedni przedmiot:
Knight - Fire sword; Paladin - 50 assassin stars; Druid - Necrotic Rod; Sorcerer - Wand of Decay

Knight ciągnie za dźwignie; wszystkie postacie zostają przeniesione do pokoju z nagrodami:
Powrót do listy Questów