Powrót do listy Questów

Suicide Quest

Level90
PaccTak
NagrodyJustice Seeker
PotworyCockroach, Beholder, Dragon/Hatchling, Dragon Lord/Hatchling, Necromancer, Destroyer, Nightmare, Massive/Fire Elemental, Hellfire Fighter,
War/Worker Golem, Warlock, Fury, Undead Dragon, Bonebeast, Juggernaut
MiejsceExpgard

Opis przejscia:

Z Expgardu wychodzimy pokazaną drogą:Dochodzimy do tego miejsca:Schodzimy w dół i idziemy według minimapy; dochodzimy tutaj:Ponownie idziemy według drogi na minimapie. Po drodze spotkamy Dragon Lordy.
Dochodzimy tutaj:Wchodzimy dwa poziomy w górę i po raz kolejny idziemy według zaznaczonego szlaku, dochodząc tym razem tu:Schodzimy niżej; idziemy do końca korytarza zabijając Necromancerów. Wchodzimy schodami do góry i udajemy się według minimapy z tego miejsca:Wchodzimy na skałę i udajemy się według drogi zaznaczonej na mapie:Dojdziemy tu; wchodzimy w teleport:Po wejściu do teleportu idziemy dość jednoznaczną drogą dochodząc do tych schodów:Po wejściu w górę udajemy się według poniższej minimapy ponownie dochodząc do schodów:Wchodzimy w górę, zabijamy kilka warlocków i przechodzimy przez bramkę levelową (są cztery, wybieramy tą, którą chcemy).
Po przejściu przez bramkę wchodzimy dwa poziomy w górę. Dojdziemy na ten poziom; stajemy tak, jak pokazano na screenie niżej i wpisujemy czar exani hur "up:Po wejściu wyżej zabijamy dwa Undead Dragony; następnie ponownie używając czaru exani hur "up wchodzimy wyżej, zabijamy Juggernauta i wykonujemy quest:


Powrót do listy Questów